Robíme všetko pre to, aby sme vaše objednávky doručili čo najskôr. Ospravedlňujeme sa za prípadné oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Od 1.7.2024 do 12.7.2024 máme celozávodnú dovolenku. Expedovať budeme od 15.7.2024

Trávnate koberce Squas - 200x200 cm

Kód: 9427
€22 / ks
Skladom (7 ks)

Táto umelá tráva je vysoká cca 5 mm a používa sa na vytvorenie trávnika, ktorý nielenže nevyžaduje údržbu, ale ostane aj žiarivo zelený po celý rok. Stane sa praktickým, ako aj dekoratívnym doplnkom vášho dvora, terasy alebo balkóna. Tento hustý umelý trávnik vyzerá ako prírodná tráva a bude dokonale splývať s okolitým prostredím. Je tiež veľmi mäkký a mimoriadne príjemný na dotyk. Ťažká no zároveň ohybná rubová strana umožní, aby sa trávnik nehýbal a dal sa jednoducho prerezať na požadované rozmery. Táto umelá tráva nevybledne a veľmi dlho vám vydrží, keďže je vyrobená z kvalitnému materiálu, odolnému voči UV žiareniu.

•Farba: Zelená

•Materiál vlasov: Polypropylén

•Podkladový materiál: Styrén-butadiénový kaučuk

•Rozmery: 200x 200 cm,

•Výška stohu: 5 mm

•Hmotnosť stohov: Približne 250 g/m²

•Celková hmotnosť: Približne 850 g/m²

•240 trsov na meter

•Odoláva UV žiareniu

Detailné informácie

Podrobný popis

Umelá tráva je ideálna na vonkajšie použitie, ako je zimná záhrada, balkón alebo terasa, po celý rok. Bez veľkého úsilia môžete vykúzliť ekologickú oázu s jednoduchou údržbou. Takýto umelý trávnik má mnoho výhod. ktoré si tiež môžete užiť. ÚDRŽBA UMELÉHO TRÁVNIKA ZNAČKY RASEN DELUXE Umelý trávnik od značky Rasen Deluxe vyžaduje malú údržbu. Aby ste zabezpečili, že váš umelý trávnik vždy vyzerá tak krásne a sviežo, odporúčame pravidelné kefovanie nylonovou kefou. Kefovaním sa umelé trávové vlákna udržujú vo zvislej polohe. Okrem toho by sa mali odstrániť hrubé nečistoty (papier, listy, konáre, listy atď.). Ak to neodstránite, výsledkom bude kompost a mach a burina. Listy môžete odstrániť pomocou metly, hrable alebo opatrne pomocou fúkača lístia. Ťažké predmety, napríklad kvetináče, vyrovnávajú umelé trávne vlákna. Ihneď po odstránení môžete vlákna niekoľkokrát tvrdo metlou vyčistiť proti ich smeru. Takže znova získate krásny a rovnomerný trávnik. Odtokové otvory na zadnej strane zaisťujú lepšie odvádzanie dažďovej vody. Umelý trávnik od Rasen Deluxe je odolný a odolný proti poveternostným vplyvom a má veľmi dlhú životnosť. Pre umelý trávnik od Rasen Deluxe nie je chladné obdobie žiadnym problémom. Ak v umelých trávnych vláknach zamrzne sneh alebo ľad, neodstraňujte ich, ale nechajte ich rozmraziť. Na umelý trávnik nedávajte gril. Horúce predmety, grilovaný popol alebo cigarety môžu roztaviť umelé trávne vlákna.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: