Robíme všetko pre to, aby sme vaše objednávky doručili čo najskôr. Ospravedlňujeme sa za prípadné oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Prijaté objednávky do 12.00 hod môžu byť expedované a predané kurierovi ešte v tento deň.

Lepidlo k polystyrénovým lištám

Kód: 16713
€4,80 / ks
Skladom (88 ks)
POUŽITIE Lepidlo a tmel na polystyrén je jednozložkové lepidlo na báze akrylátovej disperzie s plnivami. V priebehu vysychania bez zápachu, vyznačuje sa rýchlou primárnou (okamžitou) pevnosťou. Nie je mrazuvzdorné. Použiteľné v interiéri. Vyššia sila lepivosti. Lepidlo sa používa na lepenie polystyrénových líšt.

Detailné informácie

Podrobný popis

PODROBNOSTI V prípade použitia lepidla DECOfit na lišty z kartuši 310 ml: 1 kartuša (450 g) je spotreba odvodená hlavne od veľkosti Vami zakúpenej polystyrénovej lišty. Čím je polystyrénová lišta menšia, je výdatnosť vyššia, ak je polystyrénová lišta väčšia výdatnosť je menšia. Preto sa spotreba lepidla DECOfit mení 50 - 150g / bm lišty. 1 DECOfit kartuša 310 ml (450 g) vystačí na cca. 6 - 10 m líšt. Lepené diely musia byť suché, odmastené a odprášené. Tak isto aj povrch na ktorý sa daná polystyrénová lišta bude aplikovať musí byť vopred pripravená, namaľovaná poprípade napenetrovaná. Lepidlo naneste v prúžkoch, alebo vlnovkách na lištu po jej stranách, krajoch na to určených. Potom polystyrénovú lištu pritlačte k lepenému povrchu a prebytok DECOfit lepidla bezodkladne odstráňte, zotrite vlhkou hubkou, handričkou atď. Vytvrdnuté lepidlo je potrebné odstrániť liehom, prípadne mechanicky. Ťažšie diely s vnútorným napätím fixujte po dobu 24 hod. Kartuša = 310 ml / 450 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: