Robíme všetko pre to, aby sme vaše objednávky doručili čo najskôr. Ospravedlňujeme sa za prípadné oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Od 1.7.2024 do 12.7.2024 máme celozávodnú dovolenku. Expedovať budeme od 15.7.2024

KOberec Al-mano Ružová 706255

Kód: 5523
Akcia Výpredaj
€11,90 –70 %
infinity pink
€11,90 –70 % €3,50 / ks
Skladom (80 ks)
AL-MANO INDIVIDUÁLNY KOBEREC Kobercové prvky 40x40cm, ktoré sa jednoducho, rýchle a bezpečne spájajú technologiou suchých zipsov. Vyberte si ľubovoľnú veľkosť Vytvorte si vlastný design Znečistené prvky jednoducho vymente Inšpirujte sa množstvom rôznych možnosti a navrhnite si vlastný, celkom individuálny koberec. S týmto novým systémom zostanete vždy pružný, nadčasový a kreativní. Koberec môžete kedykoľvek zmeniť, zmenšiť alebo zväčšiť vždy podľa vlastného uváženia. Zažívate novú generáciu kobercov. Veľa zábavy a radosti s vašim jedinečným kobercom. Zloženie: 100% polyester (rovnaký ako Ravenna a Faenza)

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednotlivé koberce pre kreatívnu myseľ - časti kobercových dlaždíc sa dajú ľahko kombinovať pomocou technológie suchého zipsu

Zohnať vhodný koberec v ideálnej veľkosti a farebnej kombinácii často nie je jednoduché. O to lepšie, že koberec Al-Mano rieši túto dilemu!

Svojho dokonalého huňatého si jednoducho poskladáte. Skombinujte toľko kobercových dlaždíc, koľko chcete, a vytvorte si svoj vlastný osobný koberec.

Ako presne to funguje?

Kobercové dlaždice majú na zadnej strane systém suchého zipsu, pomocou ktorého môžete navzájom kombinovať ľubovoľný počet dlaždíc. Keďže kobercová dlaždica má rozmer 40 x 40 cm, je možné vytvoriť si vlastnú individuálnu Shaggy v krokoch po 40 cm, ako na dĺžku, tak aj na šírku. A tak často, ako chcete: Držiak na suchý zips sa dá veľmi ľahko a bez problémov odstrániť a vždy si môžete vytvoriť svoj vysnívaný koberec úplne od začiatku. Tvar je teda prispôsobiteľný. Či už pod posteľou, pod gaučom alebo ako hranatý huňatý, všetko je možné!

Ďalším kvalitatívnym znakom kobercových dlaždíc je, že sú ručne všívané a sú vyrobené z mimoriadne robustného materiálu, ktorý sa ľahko udržiava. Sú teda ideálne nielen do obývačky, ale aj do herní či detských izieb. Skúste to sami!

Poznámka: V dôsledku rôznych nastavení monitora sa môžu v zobrazení obrázka vyskytnúť mierne farebné odchýlky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: